Jump to content

Ovlašteni servis nije umogućnosti ukloniti kvar


anonimno

Preporučene objave

Kupio sam u 10. mjesecu 2006. novu Xsaru Picasso, za nju sam dao Peugeot 206 iz 2003. i ostatak platio kreditom RBA. Vozilo je znači staro niti 7 mjeseci a evo već skoro 5mj. je na servisima u ovlaštenom citroenovom servisu zbog jednog te istog kvara. Oni zamjene jedan dio pa mi vrate auto, a ja im dovezem automobil za 5, 10 ili 15 dana opet s istiim kvarom. Sam kvar se ne pojavljuje pri svakom paljenju nego tjedno 4-5 puta. Budući da kvar uzrokuje rad motora na samo tri cilindra vozilo je nesigurno u vožnji i ponekad motor i zamre u sred vožnje. Kvar su uočili i u servisu međutim do dana današnjeg ga nisu bili u stanju ukloniti iako su izmjenjali pola djelova automobila. Automobil su mi vraćali 10-tak puta i kvar se uvijek vratio (što znači da su na vozilu mjenjali ispravne djelove :-? ), voditelj servisa mi je rekao da ne vjeruje da će vozilo uopće moći popraviti. Citroen assistence Zagreb mi veli da je njima prioritet prvo popraviti vozilo. Do kada će se na mom vozilu popravljati jedan te isti kvar, ne valjda dok ne istekne 2 godišnja garancija? Automobil mi je već 50-tak dana neprekidno u servisu dok ja vozim rent-a-car (opel Astra), a prema naredbi ravnatelja državnog zavoda za normizaciju i mjeriteljstvo popravak može trajati najdulje 45 dana. Koje su mi opcije? Kredit uredno odplačujem, a auta nema. Molim vas za savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija