Jump to content

Jednostavni stečaj potrošača


NinaRijeka

Preporučene objave

Pozdrav.

24.10.2023 je pokrenut jednostavni stečaj potrošača gdje je otpisano 2200€. Postupak još nije zaključen, nitko se nije žalio te po predmetu nema novih događanja. Sad je već godinu dana. Kome se obratiti i kako to riješiti . Na redovnom računu stoji novac koji ne mogu podignuti bez obzira šta se vise nitko ne naplaćuje. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovanje,

13.5.2024 g. dobio sam rješenje o zaključivanju osobnog stečaja te sam oslobođen plaćanja određenog duga, rješenje je postalo pravomoćno 6.6.2024. koliko vidim na portalu e-komunikacije. Fina mi je odblokirala račun sada u 10. mj. Problem je sada što se pokreće ponovo ovrha za taj isti dug koji mi je otpisan u osobnom stečaju kod drugog javnog bilježnika koji je izdao novo rješenje o ovrsi i sada imam pravo na prigovor. Zanima da li se mogu u prigovoru pozvati na to rješenje o zaključenju osobnog stečaja i dali je to legalno što rade. 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , robin_hood je napisao:

Poštovanje,

13.5.2024 g. dobio sam rješenje o zaključivanju osobnog stečaja te sam oslobođen plaćanja određenog duga, rješenje je postalo pravomoćno 6.6.2024. koliko vidim na portalu e-komunikacije. Fina mi je odblokirala račun sada u 10. mj. Problem je sada što se pokreće ponovo ovrha za taj isti dug koji mi je otpisan u osobnom stečaju kod drugog javnog bilježnika koji je izdao novo rješenje o ovrsi i sada imam pravo na prigovor. Zanima da li se mogu u prigovoru pozvati na to rješenje o zaključenju osobnog stečaja i dali je to legalno što rade. 

 

Zaboravio sam napomenuti da se vjerovnik nije žalio na donesenu odluku suda

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija