Jump to content

Napad na sred ceste


anonimno

Preporučene objave

Poštovani,

Danas ujutro vozila sam muža na posao čovjek u drugom autu stalno se zaletavo iza nas pa ispred nas dok se skoro nisam zabila u njega nakon toga muž je izašo iz auta i lupio mu po šajbi pitoga jel normalan i sve ok muž se vratio u auto nakon toga čovjek se opet počeo zaletavati došo sa pola auta ispred nas zakočio naglo nasred raskrižja izašo iz auta izvadio iz gepeka palicu muž je izašo vani i gleda ga kaj je sad i čovjek udri s palicom po mužu, htjela sam ga spriječit međutim i mene je počeo udarat ja sam se nekako uspjela maknut i pozvat policiju čovjek je pobjego. Za muža kažu da su lakše ozljede jedino nos je možda teža. Policija kaže privatnom tuzbom. Samo što ga nije ubio.Šta da napravimo? 8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Danas ujutro vozila sam muža na posao

 

http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/796998/in

dex.do;jsessionid=5122C95A80406B0215E9078643F9803A.1

 

 

jel' to ovo?

 

pa eto, policija vam provodi izvide..

oni će naći počinitelje..

 

i ovo bi moglo biti čak i kazneno djelo - nasilničko ponašanje, a ne samo tjelesna ozljeda, koja može i "otpasti" ako nije -teška.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moje mišljenje, a prema pročitanom članku iz večernjeg i onome što je gospođa navela-nije to nasilničko jer je njen suprug izašao i lupio po šajbi taksista-čime je on mogo biti izazvan-to će sigurno reči. za nasilničko je bitno da se takvo ponašanje dogod bez ikakvog povoda

u svakom slučaju sramota što se događa na cestama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija