Jump to content

Prekršajni nalog zbog nenavođenja podataka o identitetu vozača


anonimno

Preporučene objave

Ovako: Prije 4 mj. dobila sam zahtjev - Obavijest o prometnom prekršaju (prebrza vožnja). Trebala sam navesti podatke o osobi koja je vozila tog dana. Ja sam napisala da ne znam tko je vozio i poslala to PU ZG. Danas mi je stigao prekršajni nalog kojim sam okrivljena da nisam dala podatke o vozaču koji je vozio toga dana i zbog toga sam dobila kaznu od 2000 kn.

Pa me zanima da li postoji način da izbjegnem plačanje te kazne???

Da li da napišem žalbu ili prigovor? Koja je razlika? Kome da to pošaljem? Što da napišem?

Molim pomoć!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne slusaj murjaka dva posta vise, navedi u Prigovoru da je isti vozio netko od clanova uze obitelji i da se ne mozes sjetiti tko od njih, jer je to bilo jaaako davno, a vozilo voze svi bez nekog vremenskog pravila. Kad dobis poziv za rociste, drzi se price, na njima je da dokazu tko je vozio. Dobiti ces 500 Kn kazne sa zamjenom za rad na slobodi za opce dobro (njima pase jer rjesavaju slucaj, a i tebi jer si se jeftino izvukla). Ako ti to pase napisi molbu za Rad, a ako ne pisi zalbu na Visi (Visoki?) prekrsajni sud, ne znam ishod jer to jos nisam probao, ali si nekaj mislim da ti to samo povecava troskove, a presudu ce najvjerojatnije potvrditi (govorim napamet, jer nisam bio u toj situaciji).

Pozdrav, D.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija