Jump to content

Otkaz zbog tučnjave-pomoć!


anonimno

Preporučene objave

Situacija je slijedeća: zaposlen na neodređeno na poslovima VSS, uredno ispinjavam svoje radne obveze, u globalu nadređeni zadovoljni sa radom, ponašanje dolično zvanju na poslu i van njega...izašao van s djevojkom i doživio sukob sa dva pojedinca,pripita, nekulturna...taj sukob prerastao u fizički sukob...nanijeo im lakše i teže tjelesne ozljede,izbio par zuba...bila policija napisala prijave....da li mi je ugroženo radno mjesto zbog toga,radim u državnoj službi i još sam na probnom roku....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...iskreno bili su pripiti i nekulturni, komentirali moju djevojku na neprimjeren način...tako da sumnjam da su homo. naravi i da priznam nakon par riječi prepirke sam prvi udario i to je taj udarac koji je ovom izbio dva zuba čini mi se,tu sam od drugog zadobio udarac ili dva ,ali sam se onda i s njim sukobio i ne znam ozlijedio isto...meni nije ništa,ali se oni prijete s tužbom nekom za napad mene,a u biti su bili...zato me je strah, jer je i policija bila u blizini pa su uzeli izjave...zato se bojim jer mi je na poslu komorna atmosfera i ne dolikuje službi,međutim nisam mogao prijeći preko ponašanja dotičnih seljačina...sorry na izrazu i sad se nanerviram!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovisi u kojoj službi raite. Ako radite u policiji, državnom odvjetništvu, sudu ili negdje gdje je vrlo bitno ponašanje izvan službe (npr. vanjski poslovi), vaše ponašanje bi moglo imati posljedice na vaš radni status.

Ako ste u običnoj državnoj upravi ili slično, onda se ne brinite.

Iako ni sam ne znam kako bi reagirao da mi netko provocira curu, ipak šake nisu pravi način rješavanja problema. Mogli ste nazvati policiju i prijaviti narušavanje reda i mira. Oni bi dobili prijavu, bili bi kažnjeni možda s po 1000 kuna i ostvarili svoj cilj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...neka možda se i ne sazna, a ako se sazna... pa šta reći ću da sam napadnut...a mislim da se ti problemi rješavaju nažalost samo tako u realnosti, jer ovo sa pozivom policiji i tužakanjem da su mi djevojci dobacili u prolazu mi je dječje...,nek su oni dobili i to dobrano,a onda su od frajera postali jadni manji od makovog zrna i policajcima se žalili kako sam ih napao i eto istukao..sad mi je već drago pa makar po cijenu neugodnosti na poslu...eto hvala na savjetima!!1

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija