Jump to content

Ispunjavam sve zelje u 14,00 h na tv


anonimno

Preporučene objave

Dokad vise ovako?

Nedavno je donesen zakpn po kojem se na TV eksplicitne slike sexa smiju prikazivati tek iza 22,00 h a na lokalnoj TV Jadran se objavljuju reklame gole zene (raskrecene) iuz tekst Ispunjavam sve zelje nazovi me isl.

Lokalne TV ne znbaju za zakon ili?

Ili nisu obavjesteni?

Moze li tu pasti nekakva kazna ? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim da ako je izašao takav zakon, to se definitivno može prijaviti nekome i naravno da bi nakon toga slijedile sankcije.

što se tiče ostalih komentara na ovo, tipa "nazovi ju pa zamoli da skupi noge", mislim da su krajnje neprimjereni, vulgarni i nekulturni. a da probate zamisliti vaše dijete kako to gleda?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

je napisao:

mislim da ako je izašao takav zakon, to se definitivno može prijaviti nekome i naravno da bi nakon toga slijedile sankcije.

što se tiče ostalih komentara na ovo, tipa "nazovi ju pa zamoli da skupi noge", mislim da su krajnje neprimjereni, vulgarni i nekulturni. a da probate zamisliti vaše dijete kako to gleda?

 

 

O tome se i radi. trebate samo pogledati tu sliku; usred rcka, svakih pola sata zaskoci nas takva slika gdje se zeni vidi sve do bubrega i neugodno mi je da moja djeca to moraju gledati i neprimjereno. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija