Jump to content

hitno!!! SUDAR


zg-krle

Preporučene objave

Danas mi se tata sudario s autom i otišao s mjesta nesreće. štete gotovo nema, samo je branik zguljen drugom vozilu. 1 h poslje toga policija je došla kod nas doma te su tražili vozača. napuhao je 1.62 promila (1.52). On je potpisao zapisnik i nalog. Pročitao sam da piše da se može žaliti u roku od tri dana. Mene zanima dal možemo tvrditi da je pio poslje nesreće jer i je. Što bi bilo najpametnije napraviti i koje su opcije. Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najpametnije bi bilo da ti tata više ne vozi auto jer ukoliko će nastaviti s ovakvim ponašanjem postoji velika vjerojatnost da ćete u budućnosti imati većih problema od ovih koje sada imate.

 

Ukoliko je smatrao da nešto nije u redu s promilima, mogao je zatražiti vađenje krvi, vjerojatno bi i taj nalaz pobio ovo laganje koje vam preostaje, nakon što je potpisao zapisnik. Ovako, najvjerojatnije će se morati pokoriti kazni koja ga slijedi, po pravomoćnosti rješenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija