Jump to content

rupa na cesti-savjet


emanuella

Preporučene objave

Dakle,prije nekoliko dana karaj svoje kuće,vozila sam auto.Rupa na cesti postoji već duže vrijeme,nije velika ali je dosta duboka i nalazi se baš na nezgodnom mjestu.Ako ne znate za tu rupu,a prođete automobilom preko nje,vrlo su veliki izgledi da oštetite automobil.Zaobići je možete samo ako iz suprotnog smijera nema automobila jer je potrebno da uđete u suprotnu traku.Prije neki dan mi se baš to desilo,vozila sma nekih 40/50 km/h,i prošla preko rupe,osjetila udarac i prasak gume.Sad bih htjela tužiti Zagrebačke ceste i tražiti nadoknadu štete,jer mi je više preko glave plačati štete koje nastanu zbog neodržavanja ceste.

Kako da to izvedem?Ima li neko iskustva? :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemam iskustva, ali se borim sa ležećim policajcima!

Niču oko moje kuće, kao gljive i svakodnevno pokušavam proći "kroz sredinu" ali je promet gust!

U prosjeku svake 1i 1/2 godine mijenjam dijelove donjeg podvozja na svojem automobilu, tako da je "rupa" na cesti i probušena guma (koliko sam shvatio) mali znak pretjerivanja?

 

Predlažem: Nabavi metalnu šipku cca. 1m i zapikni je u tu "duboku" rupu i promatraj kako će reagirati prvi vozač koji se "nabije" ili ..

podigni obližnji poklopac od šahta, slikaj rupu i pošalji u gradsko poglavarstvo sliku i zamolbu za naknadu štete.

 

Oni ne nadoknađuju štetu od tuče u proglašenom stanju elementarne nepogode, a kamoli ovakvo što..

 

Ja sam predlagao da se osnuje udruga, koja bi upadljivim bojama označavala rupe na asfaltu i osnovom toga potraživala sredstva za obnovu i ... NIŠTA

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija