Jump to content

Korištenje GO-a u svrhu školovanja


ZastoJa

Preporučene objave

Hm.....da, budem pitala u kadrovskoj.....ima svaki zaposlenik pravo uvida u taj, jel' da? Ako postoji. Jedino što su mi dali da vidim je Pravilnik o radu, tamo ništa ne piše.....inače, strudiram na svoju ruku, ne šalje me poslodavac, ali je nešto na čemu me namjerava kasnije eventualno angažirati...no dobro, budem pitala u svakom slučaju....danke schoen....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kada si već pri kraju šteta je da ti ne omogući da dovršiš. Što bi bilo da tek počinješ pa da tražiš slobodno za predavnja i ispite. Kada ti je upće diplomski? I tako su sada godišnji odmori pa ne moraš posebno tražiti.

 

Što ćeš polje diplome (iz čega je uopće) ? Hoće li te rasporediti na novu više mjesto ili ćeš tražiti novi posao ? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gledaj, ispite sam položila sve, a na obranu idem u rujnu...kolektivni je u kolovozu, i nemam pravo na cijeli nego 2 tjedna, kao srazmjerni dio....mjesto studiranja mi je bio Zagreb, vanredno, a da bi ja išla prijaviti diplomski, nositi mentoru na pregled, bla, bla.....trebam slobodno jer nisam sa područja Zagreba....i radim ti na mjestu sa SSS iako imam već dvije diplome i sad kad sam počela raditi u toj firmi poslodavac je imao kao ideju "Imaš više diploma možeš na više radnih mjesta..."...morala sam prihvatiti bilo kakav posao jer nisam mogla naći posao u struci......uglavnom, trazim ja ionako drugi posao, ali to poslodavac ne mora znati.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
E, tražila ja kolektivni! Piše da imam pravo na 5 dana, ali ako studiram u svrhu posla, tj. ono, šalje me poslodavac....ili ako imam njegovu suglasnost, dakle, trebam ga "nagovoriti"...uglavnom, hvala, opet naučih nešto....

 

I sad kad sma opet malo kradomice listala taj Pravilnik o radu u firmi....uz ovo iznad piše i da ako si sam financiraš školovanje na koje te nije uputio poslodavac, imaš pravo na neplaćeni godišnji....ma krasnički...to svi znamo kak završava.... :crvenikarton:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija