Jump to content

Prikaz netto place


jure79

Preporučene objave

Postovanje

Trazim vas savjet.

Evo slucaja.

Poslodavac mi na iznos netto primanja od 2500kn placa pristojbe i poreze dok 1500kn dobijem na ruke tj ^na crno*.

Trebam ostvariti kreditnu sposobnost sa primanja netto od minimalno 2800kn.

E sad dali bih ja naknadno od ovog crno dijela mogao uplatiti tako da mi prikaz netto place bude 2800. Sto bi bilo naj bolje vase misljenje

Unaprijed hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno neznam kako ste zamislil to sami uplatiti, jer na vaša primanja idu i sva zakonom propisana davanja, znači iznos koji vam se iz plaće izdvaja za por. i dr. neće biti isti za 2.500,00 kn i 2.800,00 kn.

Nadalje, koliko znam većina banaka će tražiti prosjek ili liste za posljednje tri plaće, a ova se davanja ne mogu retroaktivno uplaćivati.

Možda sam vas krivo shvatila, ali obzirom se radi o 300,00 kn mislim da bi bilo najbolje da razgovarate sa svojim poslodavcem i izložite mu u čemu je problem pa da vaša primanja ubuduće budu veća od gore navedenog ili barem dostatna za kreditnu sposobnost.

Naravno, ne treba ni napominjati da je poslodavac u prekršaju ovakim načinom postupanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Poštovani Jure !

 

Žao mi je da ste osjetili posljedice prevarantskih radnji velike večine poštenih hrvatskih poslodavaca .

 

Njima je sasvim normalno da varaju državu , posloprimce , a najvjerojatnije i suprugu .

 

Da ne mlatim praznu slamu , jer je vruće pa bi se mogla zapaliti, evo mog savjeta .

 

Ponizno , i po mogućnosti na koljenima , pristupite lopovu te mu sa strahopoštovanjem ispričajte Vaš problem koji može riješiti samo njegov eruditizam .

Zamolite ga da Vam bude sudužnik ili neka vas kreditira uz bančine uvjete glede kamatne stope i anuiteta .

 

Mislim da će Vas kreditirati jer mu je to prilika za lahku i relativno sigurnu zaradu , a svoje dobročinstv iskoristit će da vas još više eksploatira .

 

Vama to odgovara jer izbjegavate ostale troškove oko ishođenja kredita , ne gubite vrijeme na bankarskim šalterima i sigurni ste od otkaza jer će vam od plaće uzimati kreditne rate .

 

Želim vam odlično zdravlje i bistru glavu kod svakog zaduživanja !

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija