Jump to content

Vježbenički staž u općinskom državnom odvjetništvu


anonimno

Preporučene objave

Zna li netko (iz vlastitog ili tuđeg iskustva) kako je biti vježbenik u ODO-u u Zagrebu? Je li se što radi/nauči?

Na kraju prošle godine sam završila faks, radim u jednoj firmi, ali nisam zadovoljna jer zapravo radim kao tajnica, pa razmišljam o drugim mogućnostima. Zadnje što bih htjela je raditi kod odvjetnika. Znam da su nedavno bili natječaji u Zagrebu za Općinski sud i Županijsko državno odvjetništvo, što sam propustila, ali nadam se da bi ove godine još mogao biti raspisan natječaj za općinsko državno odvjetništvo, pa... je li zna netko kako je tamo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije tamo uopce lose. Imas super radno vrijeme (8-15), kao vjezbenik se samo zafrkavas, ali ako hoces mozes puno i nauciti. Dobijes svoje predmete, imas normu koju moras mjesecno odraditi i ako pored svih rasprava (samo ako si savjetnik pa nadalje) i dezurstava (samo ako si zamjenik) uspijes prebaciti normu - super. Uvjeti za rad su dosta losi, ali placa je ok - kao vjezbenik imas oko 3,800, nakon 1,5 godinu kao savjetnik oko 4,700, a nakon dvje godine kao zamjenik imaš vise od 8,000 - sto je za hrvatske prilike vise nego odlicno. Preporuka - definitivno probati.

je napisao:

Zna li netko (iz vlastitog ili tuđeg iskustva) kako je biti vježbenik u ODO-u u Zagrebu? Je li se što radi/nauči?

Na kraju prošle godine sam završila faks, radim u jednoj firmi, ali nisam zadovoljna jer zapravo radim kao tajnica, pa razmišljam o drugim mogućnostima. Zadnje što bih htjela je raditi kod odvjetnika. Znam da su nedavno bili natječaji u Zagrebu za Općinski sud i Županijsko državno odvjetništvo, što sam propustila, ali nadam se da bi ove godine još mogao biti raspisan natječaj za općinsko državno odvjetništvo, pa... je li zna netko kako je tamo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija