Jump to content

Razvod sa nepoznatom adresom


Corrina

Preporučene objave

Kako se razvesti ako je adresa jednog od supružnika nepoznata?

Ne živimo zajedno već 2.5 godine a prije godinu dana sam ga uspijela locirati i potpisao je sporazumni razvod braka, međutim od tad kao da je nestao sa lica zemlje. Na sudu je pokrenut postupak postavljanja skrbnika prije 4 mjeseca ali niti tu nema nekih pomaka. Budući da sam trudna vrijeme je luksuz koji jednostavno nemam. Da li netko ima neke informacije kako ubrzati cijeli postupak i koja je uopće procedura sa skrnikom?

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sad sam u međuvremenu stupila u kontakt sa Centrom za socijalnu skrb koji je bio zadužen za postavljanje skrbnika i od njih sam dobila odgovor da će to jako dugo trajati i da bi bilo bolje da tražim od suda da postavi privremenog zatupnika. Napisala sam dopis i predalla ga na sud. Sad tek imam osječaj da sam ponovo na početku. Da li postoji šansa da se to riješi u roku 2 mjeseca? Pod riješi ne mislim samo na imenovanje zastupnika neg na kompletan razvod.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija