Jump to content

Što nakon lokacijske???


BorisBK

Preporučene objave

Poštovanje,

 

pri kraju mi je ishođenje lokacijske dozvole za gradnju obiteljske kuće. Radi se o prizemnici, cca 150m2. Obzirom na novi zakon koji stupa na snagu 1.10., što sada dalje? Imati ću lokacijsku - trebam li iznova cijelu proceduru ili predajem zahtjev za građevinsku dozvolu? Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno još ni oni sami nisu sigurni što će. Postoji par verzija događaja.

 

Ako do 01.10.07 predaš zahtjev za građevinsku ideš po starom zakonu-tvrdi većina, no to ti je još samo par dana??

Ako imaš pravomoćnu lokacijsku, u Zagorju referent kaže po starom, a u Zagrebu su rekli da će se samo priložiti dokumentacija koja fali (koja nije bila predana uz lokacijsku), čitaj valjda glavni projekt, te da će slučaj riješiti po novom zakonu.

 

Ja imam sličan slučaj, samo što ću lokacijsku dobiti drugi tjedan (dakle prije 01.10.), a to znači da do 01.10.07 neće biti pravomoćna. Pa ti meni reci što ću sad...Čak ni oni plaćeni za taj posao nisu mi mogli reći što ću...

 

Bilo bi lijepo kad bi se javili neki upravno obrazovaniji.. te nas savjetovali kako dalje...

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija