Jump to content

Od 01. listopada


Dr.ago

Preporučene objave

Kako dokazati da sam u gradu podstanar 10-ak godina a uz to smo ja i supruga nezaposleni s povreemnim sezonskim poslovima. Na selu su mi roditelji u starosnoj mirovini s ukupno 1.500 kn mjesecno. Najveći iznos financijske pomoći iznosi 6.600 kn i to bi uistinu pokrpalo nasu tesku mat. - financijsku situaciju a citam ovdje da se dobiva 3.000 kn. :-?:zbunj::tikvan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim da bi moglo pomoći ona iz bivšeg sistema.

dva svjedoka ,njihove ovjerene izjave da živite tu već 10 god. i vaša izjava pod moralnom i materijalnom odgovornošću sve ovjereno kog javnog bilježnika.

a možda da pitate instituciju koja dodjeljuje pomoć ili nekog ko je u sličnoj situaciji kao vi.

na policiji priznaju samo ugovor o postanarstvu ovjeren, pa vjerojatno vam ni prebivalište nije na toj adresi.

ja sam isto 10 god bio prijavljen na adresi koja u stvarnosti nije postojala ali je u policiji prolazila i ništa nisam mogao bez ugovora.

eto svega pomalo pa možda i pomogne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Od svjedoka bi možda pomogla služba za soc. pomoć jer su već dolazili k nama pošto gradu nismo platiti komunalnu naknadu nekih 20-ak uplatnica pa su provjeravali naše soc. stanje. Na kraju nam je tako grad umanjio 4 rate. Dobro je i to ali vidim da se dobiva i nekakva županijska pomoć, pa me zanima kakao to ostvariti. Hvala svima na dobrim savjetima. :neznam::svorc::bang::pravila:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija