Jump to content

dobro svima a ne samo njima


masya

Preporučene objave

stvar je u tome da svaki veliki grad funkcijonira na dvi strane-gradsko poglavarstvo i županije-dok nisam upala u probleme nisam ni znala koliko sredstava ima za takve kao ja-pa nije ni čudno što socijalci i ostali ne rade ništa....samo mi je žao što sam poštena pa kad smo riješili mirovinu otkazala sam sve ali zato znam sve.Ljudi moji ako vam treba pitajte ima love kao blata. :-P:skakuce:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lipo je sve to čuti ali sam nepovjerljiv kad je riječ o nekakvim davanjima pomoći od strane navedenih institucija. Čini mi se da živimo u istom gradu ali ja i ljudi oko mene sa malim mirovinama nismo osjetili ta dobročinstva gradskih ili županijskih otaca. Možda ne znamo gdje se nalaze ti dobrotvori ili nisu jednako darežljivi prema svima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma nisu oni darežljivi već za novce ljudi ne znaju,ispada kao moraš nešto moliti ali oni ta sredstva iskoriste za neke druge namjene za svoj interes.evo ti primjer zaklade-toliko papira a 2-3000 kn.a npr to za županiju je puno manje papira i ...isto toliko možda i više love,ista stvar ti je s gradskim poglavarstvom-.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija