Jump to content

Tužitelj i tuženi kod sporazumnog zahtjeva


orion

Preporučene objave

Cijenjeni forumaši imam jedno pitanje, prije tjedan dana supruga i ja smo otišli na sud i predali zahtjev za sporazumnim rastavom braka. Danas nam dolaze pozivi od suda za prvo ročište i u pozivu stoji tužitelj moja supruga i tuženi ja. Molim dali netko ima objašnjenje. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je malo čudno! Obično se koristi termin "predlagatelj-predlagateljica". Naravno, ako je supruga predala Sudu zahtjev za rastavu braka, tada ćete vi na tom prvom ročištu njen zahtjev prihvatiti ili odbaciti. Ako je prihvatite, onda ste se razveli sporazumno, ali ako ne, onda će se rastava braka razvesti tužbom predlagateljice!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na sporazumnom zahtjevu kojeg smo predali sudu prije točno tjedan dana upisano je predlagateljica i predlagatelj, zajedno smo zahtjev potpisali i predali. Teta na sudu nam je rekla da pričekamo poziv. Poziv je stigao danas i stvarno me zbunjuje što piše tužitelj supruga a ja tuženi. Možda u sudu imaju samo takve obrasce, stvarno ne kužim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija