Jump to content

Inkaso Servis velika prevara


Mihac

Preporučene objave

kako je i meni poslan dopis za nešto što ne postoji i nema nikakvih pravnih temelja za potraživanje, jer sa Vipom nemam nikakav ugovor, a i ne koristim njihove usluge, prvo sam provjerio njihov telefonski broj, a on ne postoji, nadalje sam provjeru napravio u sudskom registru po njihovom MB koji su dostavili, a to je 2201178. Normalno i to ne postoji, jer broj mora imati 9 znamenaka. Daljnjom pretragom sam ustanovio da im je MB 080601144, dakle to je lažno predstavljanje i kazneno djelo, a ako se i dalje pogleda njihovo poslovanje i djelokrug rada, onda oni nemaju što tražiti u Hrvatskoj. Dakle ne plaćajte nikome ništa. Vip nema sa nijednim korisnikom pravovaljani potpisani ugovor, a ako nema ugovora, nema ni potraživanja. Ove sam prijavio policiji zbog uznemiravanja.

Detaljno o Inkaso servisu objavljeno na Sve o Inkaso servisu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mihac, pogrešno tumačiš lažno predstavljanje.

MB broj koji se pojavi na računu je porezni broj subjekta i on se mora nalaziti na računima, MBS je broj subjekta u sudskom registru i nema nikakve veze sa MB.

 

Vezano za dopis koji su ti poslali, umjesto igranja James Bonda ili već koga, pošalji im dopis uz povrat njihovog dopisa sa obrazloženjem da nikada nisi imao nikakav ugvoroni odnos sa njihovim klijentom, i to je to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Kao prvo zašto bi nekome slao dopis i trošio svoje vrijeme, jer kao prvo nemam nikakav ugovor, kao drugo ,na osnovu čega se vidi da su ovlašteni po nekom sudu u Linzu. Ja sam u HRVATSKOJ.

Sa poslanom pošiljkom je lažno optuživanje za nepostojeća potraživanja, a dopis im izgleda kao da su ga radila djeca iz drugog razreda osnovne škole.

Onda me nazadje baš zaboli za njihove klijente, jer njihovi klijenti, kao niti oni sami nemaju apsolutno nikakvu dokumentaciju za bilo kakva potraživanja.

Naročito kada sam ih nazvao na mobilni telefon i kada mi se javila izuzetno bezobrazna ženska koja jedva govori hrvatski, pa kome nebi prekipjelo.

Nedam svoju kunu nijednom lopovu, a pogotovo ne kamatarima koji se još usude zvati na kućni telefon.

To je uznemiravanje i točka.

Za slijedeći poziv odlazim direktno na njihovu adresu i razbijam im sve na što naletim, od mene nitko neće tražiti da ja dokazujem da nisam dužan, nego netko drugi treba dokazati na temelju nečega moje dugovanje, a ne da ja o svom trošku dokazujem nešto što ne postoji. Ne zaboravimo Ustav da nitko nije kriv dok mu se ne dokaže suprotno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Mihac je napisao:

Kao prvo zašto bi nekome slao dopis i trošio svoje vrijeme, jer kao prvo nemam nikakav ugovor, kao drugo ,na osnovu čega se vidi da su ovlašteni po nekom sudu u Linzu. Ja sam u HRVATSKOJ.

Sa poslanom pošiljkom je lažno optuživanje za nepostojeća potraživanja, a dopis im izgleda kao da su ga radila djeca iz drugog razreda osnovne škole.

Onda me nazadje baš zaboli za njihove klijente, jer njihovi klijenti, kao niti oni sami nemaju apsolutno nikakvu dokumentaciju za bilo kakva potraživanja.

Naročito kada sam ih nazvao na mobilni telefon i kada mi se javila izuzetno bezobrazna ženska koja jedva govori hrvatski, pa kome nebi prekipjelo.

Nedam svoju kunu nijednom lopovu, a pogotovo ne kamatarima koji se još usude zvati na kućni telefon.

To je uznemiravanje i točka.

Za slijedeći poziv odlazim direktno na njihovu adresu i razbijam im sve na što naletim, od mene nitko neće tražiti da ja dokazujem da nisam dužan, nego netko drugi treba dokazati na temelju nečega moje dugovanje, a ne da ja o svom trošku dokazujem nešto što ne postoji. Ne zaboravimo Ustav da nitko nije kriv dok mu se ne dokaže suprotno.

:palac: mafija
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovdje je i dokaz da Inkaso radi protuzakonito

 

aV2kPj4i.jpg

 

Tko ne vjeruje ,neka šuti i neka plaća, ali neka bude svjestan da s tim direktno omogućava širenje daljnjih nepravilnosti u našoj državi.

Za moju kunu se točno mora znati gdje je i tko ju je i za što potrošio.

dosta mi je šupljih priča o proračunu, saborskim plaćama i slično, jer osobno znam da je sve to obmana za javnost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija