Jump to content

tužba s cestama


bakulica

Preporučene objave

prije dvije godine u saobračajnoj nesreći sam ozljedila nogu (unutarnji prijelom) i imam veliki ožiljak (preko cijene potkoljenice), u osiguranju nakon što su mi ispričali da ću vjerojatno jednog dana izgubiti pokretljivost tog zgloba dali su mi 5% invalidnosti i jadnu odštetu.

Tužila sam ceste jer je sudar prouzročio šljunak na cesti. Ali vozač koji je upravljao motorom je imao alkohola. I on je tužio ceste, ali svaki slučaj je za sebe, tako kaže moj odvjetnik.

Kolike su mi šanse, meni i njemu i koliko će taj spor još trajati, 10 godina? :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koliko će trajati je teško reći, vjerojatno će se morati provesti pokoje prometno vještačene da bi se utvrdila odgovornost, odnosno mogućnost da ne nečijoj strani postoji doprinos nezgodi. Pa kada se uzmu u obzir žalbe, pa koje ukidanje prvostupanjske presude, pa ako posupa zakrčeniji sud...pa kada utvrde odgovornost još koje medicinsko vještačenje...uglavnom još dugo, vjerojatno.

 

bez podrobnijeg opisa kako je nastala nezgoda ( jel motorist lupio vas, vi njega, aklohol njega ili šljunak sve vas ) ne može se reći kolike su kome šanse

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija