Jump to content

kako do love?


velijoze

Preporučene objave

Moja bivša poslodavka######## ostala je meni i mojem kolegi dužna zaostatke plaća odnosno honorara još od petog mjeseca.

Što da radimo? Na telefone se ne javlja, a na e-maile šuti. S takvim poslovanjem i demokracijom nemamo što tražiti u Europi, o njenim bocama imam posebno mišljenje.

Upomoć, krediti pritišću. Molim za savjet, ali ne u stilu: opali joj šljagu. To je zadnje rješenje.

Hvala unaprijed

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobro jutro gospodine Mrljavac,

znam ja pravila ponašanja, ali sam toliko ogorčen da jedna solodrinkerica maltretira 60-godišnjaka sa isplatom honorara. Namjerno sam čak i zlonamjerno dao ime i prezime, neka znaju ljudi kakva je tvrtka ##########.

Mene su moji roditelji davno učili radu, redu i poštenju. A šta roditelji uče ove danas??

Uz dužno poštovanje i lekciju,

savjet mi niste dali.

Kao i Sanader: osuđuju i pljuju, ali ništa ne rade za dobrobite Hrvatske. Ako su bili kod Peratovića, onda sam ubrzo i ja na redu

Veli Jože

 

Srdačan pozdrav

 

Editirano ime tvrtke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možete Vaša novčana potraživanja ostvariti sudskim postupkom ili se pokušajte nekako međusobno dogovoriti-nagoditi što bi vjerojatno bilo povoljnije i za Vas i za poslodavca.

 

Namjerno sam čak i zlonamjerno dao ime i prezime

Morate biti svjesni da za takvu vrstu zlonamjernog ogovaranja iliti klevetanja drugih, snose posljedice i odgovorni (urednici i moderatori) na ovom forumu, a mi ćemo se svim zakonskim mogućnostima (a budite sigurni da imamo snage) potruditi da zadržimo ugled na kojem se radilo dugo vremena i u kojem su nam pomogli i mnogi drugi sudionici koji su i danas aktivni.

 

Nema potrebe niti razloga da sa takvim izjavama pokušavate naštetiti ovom portalu, sebi ili nekom trećem.

:sudac:

 

Pozdrav.

 

lokotrz9.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija