Jump to content

što ću dobit?


jimmy

Preporučene objave

Za 12 grama marihuane odbačaj državno odvjetništvo može donijeti samo:

- ako si bio neubrojiv,

- ako nije bilo dokaza,

- ako si to imao u "krajnjoj nuži ili nužnoj obrani" (je, moš mislit)

- ako imaš manje od 14 godina (a nemaš)

- ako ćeš biti svjedok pokajnik u postupku protiv zločinačke organizacije (eh da mi je to doživjeti)

- ako državno odvjetništvo odluči na temelju svrsihodnosti da ti odbaci prijavu uz neki uvjet,

- ako nastupi zastara (samo sanjaj)

- ako izmjene zakon pa ukinu psjedovanje droge kao kazneno djelo.

 

Drugim riječima spremi se za kazneni progon i to dobru novčanu kaznu ili uvjetnu zatvorsku.

 

od trava drži samo kamilicu ili kadulju uza se

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjeruješ policiji?, nemoj nikad, jer prodaju vlastitog brata za napredovanje ili ti "čvarak", ...ili možda zato što i sami šmrču javno koku misle da će biti predmet odbačen.

 

Scak, do sada si postavljao pitanja, a sada si se osokolio i počeo davati vrlo kvalitetne i inteligentne odgovore protkane dubokoumnim filozofskim razmišljanjem, a koji su i rezultat tvoje visoke izobrazbe i kulture.

:pljesce:

 

Koliko imaš godina?

50134498ic6.gif

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slušaj, ja nikoga nisam vrijeđao, još malo pa ću u mirovinu, a o mojoj izobrazbi s tobom nemam šta raspravljati, previše sam proveo vremana u šk. klupi, a ovo sam napisao zato jer sam "TO OSJETIO NA VLASTITOJ KOŽI" od svojih kolega željnih tuđih stolica bez zasluge, nego cinkanjem i podvaljivanjem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitanje je da li ćete za 12,5 grama dobiti "samo opomenu".

Taj zamjenik općinskog državnog odvjetnika bi trebao biti vrlo blag da bi predložio samo opomenu.

Ipak, ako platite kaznu u kaznenom postpku (ako vam bude izrečena novčana kazna) uplatnicu odnijeti na prekršajni i obratno (ako budete novčano kažnjeni u prekršajnom postupku odnijeti na općinski sud koji vodi kazneni postupak)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija