Jump to content

malo pitanjce


mandarina

Preporučene objave

Ako se dogodi nešto i ja kao ja moram odgovarati pred sudom, a nemam sredstava i to mogu dokazati sa poreznom karticom da nisam vlasnik ničega - a na kraju krajeva nemam ni posla - osim muža s kojim nisam u nekim dobrim odnosima a on ima auto star 6 godina Clio i imamo djecu (dvoje) koja su maloljetna koje su mi šanse da mi se oproste sudski troškovi (moj muž je otkreditirao taj auto - i zbog bolova u nogama mu je potreban)

za to ima sve dokaze - i što mislite prekaljeni i ostali

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

niste napisali u kom smislu bi trebali odgovarati pred sudom, ali ako mislite u kaznenom postupku onda : a) budete li oslobođeni optužbe troškovi postupka padaju na teret proračunskih sredstava

 

b) budete li proglašeni krivom, a lošeg ste materijalnog stanja i to potkrijepite dokazima( nemate nikakve pokretne i nepokretne imovine, niste zaposleni, imate malodobnu djecu), opet troškovi postupka padaju na teret proračunskih sredstava. ali pazite u trošak postupka ne spada i trošak branitelja, ako ga sami angažirate, a ne radi se o nekom od slučajeva koje zakon o kaznenom postupku propisuje, a za koje je obrana obvezna i sud vam ga dodjeli po službenoj dužnosti upravo zbog lošeg materijalnog stanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve je to meni ok. - (al ajmo kao neandertalci -kazneni postupak - nemam sredstava osim - moj muž auto - i sve ono opisano - kakve su mi šanse da se sve to otpiše - mislim sudski troškovi - i ostalo - kao i odvjetnik po službenoj dužnosti) ja nemam ništa - moj muž nema ništa osim navedenoga - i ?

Osim da navedem znam punnno toga ali nisam firma koja je u likvidaciji - i nema ništa - sory loša sreća - eto ja sam samo fizička osoba koja puno zna ali je zbog naivnosti u gabuli i to ne zbog profita nego zbog gluposti - što bi neko rekao tako ti je grah pao - u tom takozvanom postupku - ja se ne smatram krivom - ali se moram barniti - ne znam kako - znam i to vrlo dobro kakvi su troškovi u sudskom postupki - jer znam računati troškovike za odvjetnike koliko je bodova to i to + PDV i troškvi objave presude i kako svaki izlazak - i takvo izbivanje iz pisarnic košta jednog odvjentika - ja računam troškovnike na tri jezika - pa se smatram da nisaam od jučer - al eto nije mi ni do čega - jer sam se trudila sto posto - za ništa - a eto - smatram da je ipak neko pametniji od mene pa mi može pomoći - vjerujte mi sve to što mi se desilo u životu - i za što ću morait odgovarati - jednoga dana - nije bila volja moja . . . . .. .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Eto ja znam nešto - al nemam previše vremena čačkakati o svemu - ali ako Vam se mogu ikako odužiti - pišem i znam društvne ugove na dva jezika njemački pogotovo od prijave na TS sa svim prilozima i tako dalje do uplata NN i objava tako dalje do svih KZ i pravu na naknadu šteta u prometnim neserćama sa Njemačkom - i njihovim partnerima - koji jedva čekaju da isto nešto zarade.

Ovo kao ovo je bilo pitanjce za moju najbojlju prijateljicu - koja radi - eto to ne mogu objaviti - ali ono što ja radim je internacionalno te tako znam punnnnno toga te se preporučam veteraun

- jer mogu pomoći - ako je u pitanju njemačko - - imam velike kontakte i znam prevoditi makar imam samo SSS - i dva zanimanja -radim za jedan tim u četiri država - isto tako ih podržavam -radim za njih šest godina - i ne žele da odem od njih (makar sam im to rekla tri puta - u nažalost mojim najetžim trenucima)

Prije toga sam radila deset godina u jednom zanimanju u jednoj velikom poduzeću ..... naravno

kao uvijek za mg. i dr. i postigla sve subvencije -

dobila sam najbolje preporuke ..............................Al je poduzeće bilo prodano - a s time i ja . .. . . . moj izbor ili ne -......pristani ili odustani - igra bez granica - vrbovali su me zbog mog znanje tri mjeseca prije - ja sam moje sadašnje šefove odbila s obrazloženjem da ne mogu otići iz službe

u kojjoj sam postigla sve.

A moj šef mi u šali rekao da nemam šanse - A ja rekla ok i pristala raditi za moje ovdašnje šefove

Dan nakon toga mi je šef rekao da preuzimam ekipu u jednom sektoru i da me uopće nem na listi za otkaze - halo - moli stavi me na listu otkaza - jeer sam pristala raditi za druge - molila sam da stave jednu gospođu umjesto mene za posao

- koja je bila na listi otkaza

naravno - politika -nema šanse..........................da je stave umjesto mene ... žalosno.............

Normalno - prihvatila sam to što sam jednom već odbila - pa ne mog još jednom - a šefa zapanjila kada sam rekla da ne mog preuzeti to.............

Eh mogu nabrajati i nabrajati -

al eto tako mi je grah pao - ---- al sviđa mi se -......što mi se veteran

obratio --- makar s takvo šturom uputom - i sa pravim savjetom - hm - zna se kao pravi veteran u odvjetništvu al takvo nešto i ja znam - stvarno ste odvjetnik --- a ja ih znammmmmmmmmmmm

eto - lijeo od Vas - ako Vam ja mogu pomoć u nećemu - a tako i Vi meni - toplo Vam se preporučam - znam - mogu i hoću - a u svojm godinama na moju žalost i ja sam veteran.

LP ....mandarina

 

PS: do sada sam radila samo za mag. i dr. u svim granama što znači i u pravu.

sooory moj lapsus i zai odvjetnike 8-):-x:-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija