Jump to content

prijava za posjedovanje divxa


seizmograf

Preporučene objave

Ako policajci osobu zateknu ili pouzdano znaju da isti prodaje takve filmove uglavnom odmah kod njega izvrše i pretragu doma i dr. prostorija i uz POPOP oduzmu medije i PC sa pripadajućom opremom jer tu se radi o povredi autorskih prava i napišu mu kaznenu prijavu.

 

Ako divx-e osoba koristi u svojoj kući i za svoje potrebe policija neće doći.

 

Međutim, ne vidim razlog zašto bi netko prijavljivao drugog zato što ima divx, osim ako se divxi prodaju čineći gore navedeno KD ili neka druga KD.

 

Na kraju krajeva velika većina nas ima brdo divx filmova u svojim kućama i kome bi normalnom palo na pamet nekog prijavljivati zbog toga.

 

Možda se radi o zlobnim namjerama i sa ciljem da se nekome napakosti, a iz pitanja stekao sam upravo takav dojam, a nadam se da griješim.

 

Ako koristite divx filmove u svojoj kući, ev. nekom posudite (sa kim ste dobri) razloga za strah nema.

 

100% sam siguran da policija zbog toga neće izaći, već će reći isto što i ja, naravno pri tome prijavitelja ispratiti uz podsmijeh, a i uvijek postoji mogućnost da neka informacija na misteriozan način procuri do prijavljenog (dogodi se katkada i u policiji propust ;-)).

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija