Jump to content

Savršeno rješenje za skrbništvo i sl.


Znatizeljni

Preporučene objave

Moja bivša supruga istina nije odvjetnik i jedva je završila osnovnu školu ali je pronašla skoro savršeno rješenje za skrbništvo nad djecom što uspijeva rijetko kojem odvjetniku.Zapostavljala je i maltretirala djecu i kada sam vidio da tako neće ići dalje, nakon prepirke sam joj rekao da ću tražiti skrbništvo nad djecom,ali ona se pokazala puno snalažljivija i nakon što smo tu noć proveli u dobrom i sa obje strane dobrovoljnom seksu,ujutro me je prijavila za silovanje pa sam završio mjesec dana u pritvoru.Iako nema ni traga od nasilja ovo će kako mi se do sada čini svakom odvjetniku zadati i te kakvu glavobolju a ja na kraju još mogu lako i završiti u zatvoru na par godina bez obzira što nisam kriv. Jer kada žena vikne nasilje ili silovanje bilo dokaza ili ne muškarac je kriv. Toliko o ravnopravnosti spolova. Unaprijed se ispričavam onim ženama koje su doista zlostavljane ali u našem društvu je stvoren stereotip da su svi muškarci pijanci i zlostavljači pa se to sada masovno zloupotrebljava na sve načine a društva za zaštitu "jadnih" ženica niču kao gljive poslije kiše. Zato ako neka žena želi riješiti problem skrbništva evo joj savršenog riješenja,samo treba spojiti ugodno sa korisnim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija