Jump to content

Ovrha-popis tuđe imovine??


fenix29

Preporučene objave

Vip mi je nabio 9000 kn nekakvih troškova na dug od 600 kn za internet karticu (za studente-kao povoljno!) koju sam uzela u 5. mj. 07. god. Od kada počinje teči zastara? Došlo je već do ovrhe, tj. primila sam obavjest da će mi valjda doći popistai imovinu (koje nemam, na socijalnom sam i redovna studentica 4. god., auto star 25 god. procijenjen na 2000 kn prodala sam za 1000 kn i to ovjerila kod javnog bilježnika, ali nisam odjavila sa mupa).

-dali sud ima pravo popisivati tuđu imovinu-stan od mog oćuha, tv, namještaj i sl.??

-dali će sud uvažiti da je auto prodan još u 8. mj. tj. dali ovjereni kupoprodajni ugovor vrijedi iako nisam bila na mupu odjaviti ga?

-Postoji li ikakva šansa da ne odem u zatvor bar dok ne diplomiram jer moram biti na predavanjima?

-ako nikoga nikada ne nađu doma mogu li silom ući u stan koji nije na moje ime?

Ovo mi je prvi puta da sam dovedena u ovakvu situaciju, znam trebala sam platiti tih 600 kn, prije nego li su mi napakirali te silne tisuće kuna.. ;-) Molim za savjet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija