Jump to content

Otkaz prije 16 godina


peco

Preporučene objave

Prije 16 godina mi je vraćena radna knjižica bez pismenog obrazloženja o razlogu otkaza. Ista firma još uvjek funkcionira na isti način kao i prije i dalje zapošlaje radnike. Treba mi dobar odvjetnik koji bi se uhvatio u koštac s tim gigantom. I dali ih još uvjek mogu utužit za bezrazložni otkaz. Ustvari po zakonu ispada kako mi je rečeno da ja uopće nisam dobio otkaz pošto mi nije pismeno uručen.

Upomoć !!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

NE ZEZAM SE ozbiljna stvar ako mi možeš pomoć ili povezat s nekim bit ću ti zahvalan. U vrijeme kad sam dobi otkaz bez ikakvog obrazloženja je bilo ratno vrijeme ja sam ima 22 godine, između dvi mobilizacije i nisam baš o tom vodi računa. Bitno mi je bila glava na ramenu. A neki dan čitam da otkaz koji je dobiven bez pisanog oblika s obrazloženjem da nije valjan , a ja nikad nisam dobio nikakav pisani oblik, a knjizicu sam dobi nakon 1 mj. tj iša sam osobno po nju. Ništa nikad nisam potpisa. Pomozi mi firma je jaka i nije mjenjala vlasničku strukturu.NE ZEZAM SE

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

PO ovom članu ispada

Članak 111.

(1) Otkaz mora imati pisani oblik.

(2) Poslodavac mora u pisanom obliku obrazložiti otkaz.

(3) Otkaz se mora dostaviti osobi kojoj se otkazuje.

(4) Otkazni rok počinje teći od dana dostave otkaza.

 

daj mi nekog dobrog odvjetnika koji bi se ovim zabavio ja ću platit troškove a on-a neka vidi dali se isplati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija