Jump to content

žalba na rješenje o raspoređivanju


Joanne

Preporučene objave

Nakon 2 godine slanja molbi na sva moguća pravosudna tijela dobijem rješenje da sam primljena na Prekršajni sud...

I to bez veze!!! Ostala sam šokirana!!!

Veselju nije bilo kraja! Sve dok nisam danas doznala da su se neki od kandidata ( dobrostojećih roditelja, politički aktivnih ) žalili.... I sad sam koma...

Dajte me razveselite s nekom dobrom viješću!!

Kakve su šanse da se žalba uvaži? Natječaj poništi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Koliko ja znam nikad nikome žalba nije usvojena pa se iskreno nadam da će tako biti i u našem slučaju!!!!

 

Ti za koje kažeš da su se žalili su sigurno vukli veze i u periodu prije rješenja pa im nije prošlo tako da neće ni sada ako pravde ima.

 

Ja sam morala dati otkaz kod odvjetnika zbog suda, tj. potpisat ću sporazumni raskid 31.12 jer tako moj odvj hoće pa me strah da nekom ne odobre žalbu jer bi onda bila bez posla, a ostala bi i bez poticaja!!!

Mislim da će mi ovo čekanje do raspoređivanja na radno mjesto pojesti 10 godina života!!!!

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

zvala sam jučer ministarstvo i rekli su da još nisu dobili sve dostavnice tako da žalbeni rok još teče. To se tiče sudova u Rijeci.

 

Izgleda da ima nekih kolega koji nisu, slučajno ili namjerno, podigli poštu tako da se ovo može odužiti!

 

Još jednom molim sve kolege da podignu poštu jer ovkva opstrukcija stvarno nema smisla.

Neka malo misle i na one koji su dobili posao, a nisu išli preko veze nego su to zaslužili svojim radom i zalaganjem.

Hvala

 

P.s.

Nisu mi rekli koliko žalbi ima, ako ih ima uopće, a nadam se da nema.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija