Jump to content

zaostaci nakon prevođenja


zng-a

Preporučene objave

Hvala kolega, imam još jedno konkretno pitanje, reci te mi po svojim iskustvima kako funkcionira ta revizija u Selskoj, što se u principu najviše gleda i koliko se u postotku ona slaže sa prvostupanjskom. Recimo ja sam od 01.01.1991.- 31.06.2006. non-stop aktivan, zapovjednik od 09. mjeseca 1991. u aktivnoj. imam 10 ležanja u bolnici, priznato oboljenje kao posljedica rata, HRVI trajno 20 % , sada na ponovnom vještačenju prvostupanjska podigla na 40 % trajno trenutno otišlo gore na reviziju u Zg , ratni puta 4 lista + ratni put iz policije, na prvostupanjskoj dobio opću 60% rat 40 % ostale okolnosti.

Što se ovdje najviše gleda ???????

Nije mi jasno kako ja mogu imati ostale okolnosti 40% kada nikada nisam nigdje radio, prvo radno mjesto zasnovao u MUP pa prešao u HV i od kuda ostale okolnosti, sada teško obolio na kosti, pa gdje sam ja to obolio, mogao sam samo u mokrim rovovima i spavanju vani, prošao sam jako puno terena i dobro da sam i normalan iako se liječim i na psihijatriji i vele da imam PTSP koje papire nisam priložio jer me sramota. Svi moji kojima sam zapovijedao su otišli u mirovinu davnih dana, ja sam zadnje vrijeme radio pri GS HV, otišao sam u 6a mirovinu jer sam bio prisiljen i sada sam podnio papire za invalidsku kao HRVI.. objasni mi što se gleda i kako se što gleda ili ne gleda, imaš iskustva u tome i da li ima veze što sam već u 6a mirovini

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nema nekog pravila,povjerenstvo daje svakakve ocjene,imaš da vještak da npr.100%u svezi,ovi sruše i daju dio u svezi,a imaš i obrnutih situacija,da daju veći postotak nego vještak..a šta točno gledaju ne znam.kad dobiješ konačno rješenje žali se svakako,ako ti i odbiju žalbu kasnije kad skupiš još med.dokumentacije uvijek možeš tražiti ponovno vještačenje.Ovo što si u mirovini po 6 a ti nema nikakve veze,ni u pozitivnom ni negativom smislu

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija