Jump to content

Nestao Temeljni kapital


Elza27

Preporučene objave

Lijep pozdrav!

 

 

Molim vaš savjet glede sljedećeg.

 

2002. godine uplatila sam temeljni kapital

20.000 kn za osnivanje poduzeća u PBZ banci. Nakon registracije poduzeća odlučila sam

prebaciti kapital na račun Hypo banke. PBZ je dana uputa za prebacivanje novca na Hypo

banku s time da sam išla prije toga u Hypo banku kako bi otvorila račun tvrtke, pri čemu

sam od službenika dobila samo broj računa, ali nisam nikad potpisala obrazac za otvaranje računa

u Hypo banci. Službenik mi je rekao

da kada novci stignu na račun Hypo banke da će me nazvati da dođem otvorim račun tvrtke. Do 15.12. 2007. nitko me

iz te banke nije kontaktirao, te sam stoga ja odlučila uzeti novce sa računa Hypo banke, ali

kada sam došla tamo službenk mi je rekao da račun s tim brojem ne postoji. Otišla sam u PBZ i

oni su mi dali dokaz da su novce prebacili u Hypo banku na njihov račun. Hypo banka to ne priznaje,

te me zanima što mi mogla učiniti da mi novce vrate. U Hypo banci sam tražila dokaz da su mi isplatili

novce, ali oni kažu budući da je prošlo pet godina nemam pravo uvida u arhivu. Što da radim dalje?

Molim neki savjet?

 

 

Napomene: za poduzeće je plaćen samo temeljni kapital, a poduzeće nikad nije aktivirano tj.

nije počelo raditi.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija