Jump to content

dogradnja obiteljske kuce


zmajri

Preporučene objave

Vi ste vjerovatno ovu temu prozvakali stotine puta ali nazalost ja nemogu nista pronaci....

 

situacija je ovakva,mi smo kupili etazu obiteljske kuce na 1.katu s pripadajucom okucnicom i konobom...

naime sad se prodaje etaza prizemlje i nazalost ja si je nemogu priustiti....

kako s trenutacnim vlasnikom se nemozemo dogovoriti za nadogradnju ja bi krenuo u dogradnju,sad me zanima pod kojim uvjetima je meni potreban njegov potpis...

ako treba bacit cu nekakvu skicu...

znaci mi posjedujemo prvi kat kuce iza koje je u visini prizemlja dozidana garaza(koja nije moja) a lijevo uz garazu konoba 5*4,5m (koja je moja,formacija kuce i konobe je cik-cak kao na sahovnici)

zivimo na odvojenoj adresi(ako vam to ista znaci)

dogradnja bi bila uz lijevu stranu konobe 5,30*8,80m

ta dogradnja bi bila otraga udaljena 1m od susjeda(taj potpis nije problem) lijevo 5m od drugog susjeda i za duzinu konobe (5m) od prizemlja tj drugog vlasnika...

jos da napomenem da je okucnica lijevo i ispred kuce u mom vlasnistvu....desno je njegovo a otraga je zid od garaze na međi...

moze li on meni uskratiti potpis i time onemoguciti mi vadenje potrebnih dozvola?

a ako moze koji su moji sljedeci postupci osim cekanja novog vlasnika s kojime mogu doci opet na pocetak ove price...

 

hm unaprijed se ispricavam ako sam nejasan...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija