Jump to content

Dvojna odgovornost osiguranja


markanG

Preporučene objave

Pozdrav svima na forumu !

Trebam savjet , pa bih molio nekog za pomoč !

28.12.2007 g. sam imao prometnu nezgodu u toj prometnoj su sudjelovala još dva vozila osigurana kod različitih osiguravajućih kuča, a ja osiguran pak u trečoj ,predao sam 1 osig. društvu zahtjev za isplatu štete i oni su mi prglasili totalku i procjenili da je krivica njihovog vozača samo 40% te da ostatak zatražim od druge kuče - stvar je u tome da su me o tome obavijestili tek nakon mjesec dana i tako ja predah i odštetni zahtjevi u drugu kuču i sad čekam šta če oni reč -problem mi je što ovi iz os1 traže da potpišem papire i prihvatim jelte tih 40% , imam pravo na prigovor koji moram sutra dati ali neznam našto da prigovaram jer još neznam kako ču u ovoj drugoj osig. kući proč ?a šta da radim ako mi ovo druga os. kuča ne prizna ostalih 60 % ?? kako onda ? kom se obratit ,dali obje kuče moram tužakat ili šta ? savjet , pomoč dobro došlo - malo komplicirano ali ...... neznam kak drugačije objasnit (policija je obavila očevid i svakako smatram da nisam kriv) ako treba i opis cijelog slučaja mogu napisat !

 

Sa Poštovanjem !Markan G

sory na pravopisu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija