Jump to content

HBOR zaposlenje i zalba


windrose

Preporučene objave

Temeljem javnog natječaja, poslao sam ponudu za zaposlenje u HBOR. Kako su moje kompetencije daleko više od traženih natječajem, mislio sam da ću bar biti pozvan na razgovor. Dobio sam jednostavnu odbijenicu da nisu u mogućnost prihvatiti moju zamolbu. Poslao sam upit da li su dužni, kao institucija koja je prema statutu HBORa "pravna osoba osnovana posebnim zakonom i ne upisuje se u sudski registar" obrazložiti razloge zbog kojih nisam odabran. Odgovor je bio da ne moraju što sam kasnije i vidio u izvodu iz ZAKONA O DRŽAVNIM SLUŽBENICIMA I NAMJEŠTENICIMA ( NN 92/05 ) ali me zanima sta se postiže zalbom Upravnom sudu RH, da li žalba odgađa zaposlenje odabranog kandidata?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Obratite se Središnjem državnom uredu za upravu u Zagrebu, i o tome obavijestite također Državni inspektorat (ugradu ukojem živite).

Drugo, žalba ne odgađa zaposlenje odabranog kandidata, nego nije pravomoćno rješenje.

U svakom slučaju žalite se i prijavite sve Državnom inspektoratu i Središnjem državnom udredu za upravu u Zagrebu.

Obavezno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija