Jump to content

postanske neusluge


santolina

Preporučene objave

nedavno sam slala pismo koje je bilo dosta teze od uobicajenog pa sam ga direktno predala na salter uz vaganje platalia sam 7,20 kn.

To pismo nikada nije stiglo na odrediste (unutar nase zemlje) a kako je moguce da ja nemam pravo na nikakvu odstetu.

Zasto ja ne dobijam racun za placenih 7,20 kn na temelju kojih mogu dokazati da sam to pismo i poslala?

Samo za preporucene posiljke se moze dobiti odsateta ali te preporuke su precjenjene tj preskupe i ja to ne mogu placati.

 

dalje, juce u vrtu nalazim obavjest o preporucenoj posiljci sa povratnicom koja glasi na moje ime a od 28.8.2007.g, odlazim na salter isporuka i trazim da me bar obavjeste sta je to bilo, tko mi je slao tu posiljku jer mozda se radi o nekom vaznom dokumentu. Ponovo nikakav odgovor nisam dobila jer oni nemaju te evidencije.

Sramota

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala, samo ne znam vise gdje da idem i na koga da naslovim pismeni podnesak.

 

Njihov odnos prema strankama najbolje docarava primjer da je ta salterska radnica na odgovor da oni nemaju evidenciju od koga je preporucena posijka posiljka poslata na moju adresu-jednostavno bacila obavjest u kos i mislila da je to zavrsena prica.

ja sam je trazila i dobila nazad.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija