Jump to content

Popravak krova zgrade - Problem!!


gumenipatak

Preporučene objave

Stanujem na četvrtom katu zgrade koja ima problema sa prokišnjavanjem krova.

Krov točno prokišnjava u moj stan na nekoliko mjesta.Stanari se već godinama ne mogu dogovoriti oko popravka zajedničkog krova a meni i dalje stvara probleme.Dali mi netko može dati nekakav savjet vezan uz to i postoji li nekakva opcija tužbe prema zgradi kako bi ih prisilio na dogovor.

HVALA!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neznam zbog čega bi ovo trebao biti problem. Vi kao suvlasnik stana mjesečno plaćate pričuvu, iz koje se sredstva namjenski koriste za sve vrste popravaka u zgradi.

Obratite se upravitelju zgrade, predstavniku suvlasnika stanova (ako ga zgrada ima), a na kraju Gradskom stambenom komunalnom gospodarstvu u Savskoj ul., gdje se točno u ugovoru o upravljanju zgradi vide podaci tko je upravitelj, a tko predstavnik suvlasnika stanova, a svaka zgrada ima u GSKG referenta koji prati i financijsko stanje (stanje na računu zgrade).

Problem jedino može nastati ako nemate dovoljno sredstava na računu zgrade, ali i za to postoji način i pomoći će vam u GSKG.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 13 godina kasnije...

Kod mene je isti problem, ali nema dosta sredstava i treba podići kredit, a u komunalnom gospodarstvu u Kutini je direktor onaj koji ima stan ispod mene i ne želi podizati kredit jer njemu ne curi. Kako tome stati na kraj kada je stambeni servis uz njega.

uređeno: od Borbena7
Neprimjereno izražavanje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , deadoria73 je napisao:

Kako tome stati na kraj kada je stambeni servis uz njega.

Upravitelj treba zatražiti stručno mišljenje vezano za sanaciju problema, a potom ga prezentirati suvlasnicima. I uvijek možete prikupiti potpise za promjenu upravitelja zgrade, te preći kod nekoga tko je zainteresiran za rješavanje problema.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija