Jump to content

pomoc


kretenko

Preporučene objave

imam neku situaciju u zemljistima koje sam nasljedila.ima ih dosta.valjda.i trebam pravni savjet sto dalje da ucinim.posto se zemljista djele na tri djela.zapravo me zanima.kako da saznam, za pocetak, gdje se tocno nalaze ta zemljista i koliko vrijede.kako bi se mogla razdjeliti na tri jednaka djela ili nesto.ako su mi do sada dobro objasnili trebam sudskog tumaca za nekretenine.dali to uopce postoji.

neka osoba koja mi moze reci sto ja to uopce imam i sto bi bilo najpametnije da napravim.uglavnom.treba mi netko tko mi moze pomoc u razrjesavanju ove situacije.hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iz osobnog slučaja koje imam , trebate procijeniti d li vam nekretnine vrijede toliko koliko će vas doći troškovi, odvjetnika, geodeta, suda.

 

Ukoliko se još dijelite na 3 dijela, vjerojatno ćete imati dodatne troškove.

Meni su za rješavanje mog problema sa rašćićavanjem vanknjižnog vlasništva i definicijom onoga što sam sve naslijedio, procijenili samo troškove geodeta oko 100.000,00 Kn.

O odvjetnicima i sudskim troškovima da i ne govorim.

Pošto je cijelo nasljedstvo a ima ga odokativno oko 60 Ha bezvrijedne (za mene ) zemlje i danas gotovo nedostupne toliko ne vrijedi.

Odustao sam od svega, neka se potomci oko toga pozabave.

Sve u svemu moji roditelji se baš nisu pobrinuli da mi ostave nešto na čisto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija