Jump to content

Porsche Leasing


dorsag

Preporučene objave

preko porsche leasinga sam kupio auto,nisam plaćao i iuzeli mi ga po noći. Sve to masno naplatili, a da su me zamolili vratio bih ga bez problema.Tada kreću problemi, naplačuju više od onoga što piše u ugovoru.

Da li to smiju?

 

Zatim euroherc šalje račun na 26 000 kuna,jer je porsche leasing s njima sklopio policu u slučaju neplačanja i ja to moram njima podmiriti. Halo, pa nisam imao pojma o tome,nigdje nije pisalo u ugovoru i zašto bi ja to morao platiti?

 

Molim hitnu pomoć jer ih mislim tužiti.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...
  • 5 tjedna kasnije...

Poštovani !

 

Davatelj leasinga nakon dvije uzastopno ne plaćene rate ima pravo raskida ugovora .

Vi plaćate cijenu korištenja tu spada i amortizacija .

 

Prije utuženja dobro pročitajte ugovor , naročito obveze u slučaju raskida .

Ukoliko ste časom potpisivanja ugovora pristali da davalac L. osigura slučaj neplačanja, tada Vi morate snositi troškove osiguranja u suprotnom ne .

 

Svaku riječ u ugovoru dobro proučite kako si ne bi još dodatno povećali troškove.

 

 

Pozdrav ! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Ono na što se niste obvezali niste ni dužni platiti. Napišite dopis davaocu L. i obavijestite ga da ne pristajete na one troškove kojih nema u ugovoru .Samim povratom pokretne stvari i dosadašnjih troškova za korištenje smatrate da ste ispunili svoju obvezu u cijelosti.Davalac L. je prekid ugovora osigurao pa se ima naplatiti od osiguravajuće kuće a ne od Vas.

 

Pozdrav ! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija