Jump to content

VIP opomena pred tužbu!!!Što činiti?!Pomoć


rexxman

Preporučene objave

Poštovani, imam jedan veliki problem... Naime bio sam korisnik Vodafone Mobile Connecta i sve sam uredno plaćao godinu dana...ali jednom prilikom bio sam U Bosni i Hercegovini i otišao na Intgernet, naravno imao sam signala Vipa nije mi prvi put, ali odjednom mi je valjda signal nestao i prebacio na Eronet, prvu njihovu slobodnu mrežu. Naime surfanjem sam potrošio nekih 70 MKB, ništa previše i odjednom se nisam mogao više spojiti. Nazvao sam Vip službu i pitao u čemu je problem, žena mi je odgovorila da su isključili radi moje i njihove zaštite zbog iznosa od 6000 Kn, zamislite za 70 iskorištenih MB. Rekli su mi da oni kad vide da netko previše troši odmah reagiraju i isključe ali kad sam ih ja pitao zašto nisu odmah reagirali i isključili na manjoj cifri rekli su da nisu odmah primjetili. Naime što sad da radim, slijedeći mjesec taj je iznos porastao na 9000 KN, neznam kako kad su mi rekli da je potrošeno 6000, i naravno nakon još dvije uplatnice od 150 KN, koji neznam zašto sam dobio dobio sam i zadnju od nekih 1000 za prijevremeni otkaz ugovora. Sad je taj iznos narastao do 12000 KN!Što da radim, student sam i nemam kako to platiti a došla mi je i opomena pred tužbu. Poslao sam im i zamolbu za plaćanje na frate na 30 mjeseci ali još nisam dobio odgovor. Molim savjet što dalje činiti? Kako iznos od 6000 KN koji je i tako previsok može narasti do 12000 i ko nisam koristi dalje internet??!!!

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija