Jump to content

pat pozicija, kako dalje?


hrvatska

Preporučene objave

2006.god.sam izveo mjernika u brdu jer je novi susjed ušao u moj posjed sa novim nasadom u širini 3m i dužine 60 m. Ne priznavši tadašnje stanje koje je mjernik izmjerio susjed se nije složio s tim i uz pogrde,vrijeđanja i ostalo napustio mjesto. Nakon toga sam pokrenuo postupak za uređenje međe i saznao da novi susjed nije gruntovni vlasnik već bivši protiv kojeg se nastavio voditi postupak. Bivši vlasnik je odbijao pozive za ročišta i nakon jedne godine umro. Ostavinom su djeca podijelila svu imovinu a samo ta čestica je ostala neraspoređena. Saznavši koji je bilježnik vodio ostavinu, obratio sam mu se i rekao je da on tu nemože ništa. Podnio sam zahtjev za naknadno pronađenu imovinu za tu česticu da se utvrdi pravi vlasnik,i da napokon idemo urediti među. No ni dan danas ostavina za tu česticu nije provedena iz razloga što bilježnik već četvrti put napravi nekakvu glupost od rješnja koje gruntovnica naravno odbaci i vrati mu nazad na doradu. Očito je nekom u interesu da zataška ovaj slučaj da ne izađe sudska komisija na mjesto događaja dok novi se susjed pravi grbav i dalje obrađuje novi nasad i prkosi, očekuje valjda pravo dosjelosti na taj dio tj.uživanja, a ja se nalazim pred zidom tzv.nesposobnosti bilježnika, korupcije ili što već. Ako netko ima kakav savjet kako krenuti dalje neka odgovori.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija