Jump to content

Parking od zagrade


ante00

Preporučene objave

Evo imam pitanje i nikako na internetu i news gurpa nemogu naći konkretan odgovor.

 

Naime kupujem stan koji ima 2 parkirna mjesta označena brojevima 16 i 17, te su isti upisani pod kvadraturu stana i uvedeni kao takvi.

 

Problem je u tome što mi svi iz zgrade imamo po 2 parking mjesta kupljena uz stan, ali nikako da se parkiramo na njima jer susjedi iz privatnih kuča se uredno parkiraju na njima. Mi stanari smo pričali i hoćemo postaviti pomične barijere na parkirna mjesta. Sad mene zanima dali mi možemo otići kupiti 20 barijera koliko je mjesta i naručiti montažu istih ili prvo moramo nekome negdje pisati nekakav zahtjev s obzirom da smo platili mjesta i mjesta su upisana sa svakim stanom kako sam prije napisao.

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ante00 je napisao:

Evo imam pitanje i nikako na internetu i news gurpa nemogu naći konkretan odgovor.

 

Naime kupujem stan koji ima 2 parkirna mjesta označena brojevima 16 i 17, te su isti upisani pod kvadraturu stana i uvedeni kao takvi.

 

Problem je u tome što mi svi iz zgrade imamo po 2 parking mjesta kupljena uz stan, ali nikako da se parkiramo na njima jer susjedi iz privatnih kuča se uredno parkiraju na njima. Mi stanari smo pričali i hoćemo postaviti pomične barijere na parkirna mjesta. Sad mene zanima dali mi možemo otići kupiti 20 barijera koliko je mjesta i naručiti montažu istih ili prvo moramo nekome negdje pisati nekakav zahtjev s obzirom da smo platili mjesta i mjesta su upisana sa svakim stanom kako sam prije napisao.

 

Hvala.

Ma daj čemu pitanje uopće. Koliko mogu shvatiti parking mjesta su na parceli koja pripada tvojoj zgradi. Ti si vlasnik dva parkirna mjesta.. i šta bi ti sad trebao pitati nekoga i tražiti dozvolu da postaviš bravu na ogradu svojeg dvorišta ili da sadiš cvijeće.. otprilike to je isto. Dakle kupiti rampu, lisicu ili ne znam čime ćete osiguravati parking od tih padobranaca i to je to .. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija