Jump to content

Obiteljska kućica u nizu


pimpo215

Preporučene objave

Poštovani,

 

zamolio bih Vas za mišljene o nastaloj situaciji.

 

Prije malo više od mjesec dana kupili smo kućicu u nizu u Velikoj Gorici, naselje Podbrežnica. Kućica je veličine 12x4m i prva je u nizu. Susjedi do nas su ispred svojeg ulaza nadogradili ulaz i sa zidovima ušli na naše pročelje za debljinu zida od 15 cm. Kutija od plina okrenuta na tom zidu prema nama iako joj je mjesto na pročelju ali za to imaju suglasnost bivšeg vlasnika zbog gradske plinare jer im nisu to htjeli napraviti. Nadalje, sa strašnje strane izgrađena je nadstrešnica za 4 kućice ali su ti susjedi napravili zimski vrt i sa stjenkom ušli 30cm u našu terasu. Na pročelju sa njihovog kosog krova curi voda po našem pročelju i dolazi do prokišnjavanja zida a jednog će dana biti i nove kuhinje. Naime, cijelo je naselje nadograđivalo te ulaze i proširivalo kuhinje, iako bespravno je svima, samo ovi su prošli vanjske gabarite širine svoje kućice. Razmišljao sam o izlasku geodeta ali mislim da će to biti samo gubitak novca bez neke dobiti. Što mi je činiti?

Molim pomoć :tuzan:

 

Zahvaljujem,

 

Saša

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija