Jump to content

prekoračenje brzine i nadzor "laserom"


jegerinho

Preporučene objave

zanima je li osnova za prigovor na prekršajni nalog to što nigdje nije objavljeno niti je na cesti bila oznaka da će biti nadzor brzine kretanja na tom dijelu ceste?

 

još me zanima da li čini razliku pri pisanju prigovora i kasnije u postupku pred sudom da li je prekšajni nalog potpisan ili se odbije potpisati?

 

i još nekaj: kad šaljem PP prigovor da li im šaljem dva ili tri primjerka, tj. da li mi moraju vratit jedan primjerak s prijemnim žigom?

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1.nigdje ne mora stajati obavijest da se na tom području vrši nadzor brzine.

2.potpis ne igra veliku ulogu, ako porekneš policajac će ionako biti pozvan na svjedočenje i u većini slučajeva sud policajcu polanja vjeru.možeš se samo nadati da se policajac ne sjeća ničega, a vjeruj mi, dobro se sjećeju čak i nakon godinu dana.

3.pošalji tri primjerka, a PP ti nije dužna uratiti primjerak.odnesi ili osobno pa će ti jedan primjerak vratiti pečatiran ili pošalji preporučeno pa ti je u tom slučaju potvrda pošte dokaz da si uložio prigovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija