Jump to content

moze li ko da pomogne...


zohar

Preporučene objave

prije svega pozdrav svim clanovima foruma, pohvale za stranicu.pokusacu biti kratak:imam oko 40.g,trenutno sa boravkom u usa-st.louis.inace sam usa i hrvatski drzavljanin.porijeklom sam inace iz bi h.

period 86-94 zivio u hrvatskoj sa privremenom prijavom boravka.

od septembra 92-novembra 93 pripadnik sam 153 brhv/r valika gorica a svima je poznat ratni put te brig.inace nakon izlaska iz brig. izlazim sa cinom zastavnik pjesastva.

u vojnoj iskaznici se vodim u evid.u zg (susedgrad).

u mom slucaju dali imam i kakva su to prava sto bih moga da ostvarim i na koji nacin , odakle da krenem .

sa postovanjem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Niste naveli gotovo ništa.

 

Ratni put, gdje ste bili tijekom Domovinskog rata, dali ste bili ranjavani .............................

 

Ako želite konkretan odgovor, morate napisati malo više o Vašem sudjelovanju o obrani suvereniteta RH i o eventualnim bolestima koje ste zadobili tijekom DR-a,isto tako kakva prava Vi želite (a imate temelj za ostvarivanje nekih prava) međutim morate malo bolje opisati Vaš ratni put jer navodite da je svima poznat Vaš ratni put (nama nije pa Vam ne možemo niti odgovoriti).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"mrljavac" hvala na pokusaju,uglavnom brigada se kretala odnosno bili smo u to vrijeme:bos.brod, derventa/bijelo brdo, orasje, cavtat(gran. sa trebinjem). nisam imao nikakvih ranjavanja a bar za sad nevide se jos nekakvi drugi zdravstveni problemi a zanima me bilo sto da je moguce ostvariti .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija