Jump to content

Hitno!


praskaton

Preporučene objave

Kupio sam sutomobil marke audi a6 od jednog gdina.

Sve je bilo super dok nisam otisao prepisat automobil na svoj ime.

 

Naime:

 

1.) Kod JAVNOG BILJEŽNIKA mi je ovjeren kupoprodajni ugovor! o automobilu!

 

2.) U POREZNOJ UPRAVI platio sam porez po procjeni vozila!

 

3.) Kad sam došao u policiju i kada sam htio da POLICIJA odjavi vozilo sa starog vlasnika, rekli su mi da se to vozilo ne može prepisati jer je pod zabranom prodaje od POREZNE UPRAVE još od 2005. godine, jer je vlasnik dužan poreznoj upravi veliku svotu novca.

 

4.) Nakon što sam od Policije dobio taj odgovor, otišao sam natrag u POREZNU UPRAVU! Kada sam im rekao što mi je policija rekla, oni su mi na to odgovorili da su još 2005. godine poslali rješenje policiji, u kojem je pisalo da se automobil nesmije prodavati (ZABRANA PRODAJE AUTOMOBILA).Te da se u knjižicu vozila u NAPOMENI napiše "ZABRANA PRODAJE!"

Ali naravno policija još i dan danas nije to učinila.

 

Trenutno posjedujem knjižicu vozila i saobraćajnu BEZ IKAKVE od gore spomenutih NAPOMENA.

 

5.) Vlasnik vozila je znao da se dotični automobil ne smije prodavati, ali ipak mi ga je prodao i otuđio moj novac (za automobil) u vrijednosti 110.000 kn.

 

6.) Porezna uprava mi je rekla da će po to vozilo doći financijska policija!

 

 

ZAMOLIO BIH VAS STRUČNI SAVJET U VEZI MOG PROBLEMA, jer očito je da su policija i porezna uprava i stari vlasnik automobila KRIVI!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gdje vi tu vidiite krivnju policije i porezne uprave?

 

Ja tu vidim samo krivnju onoga koji Vam je prodao auto i time Vas prevario da ima pravo potpunog raspolaganja s vozilom te Vašu krivnju u tome što u policji niste provjerili da li je vozilo "čisto".

 

Sada Vam ostaje tužbe protiv vlasnika,a možete ako isti ne pristane na povrat novca, prijaviti istog za prijevaru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija