Jump to content

Stiglo riješenje sa prekršajnog suda


bands

Preporučene objave

Stiglo riješenje sa prekršajnog suda

 

Na kucnu adresu mi je stiglo riješenje sa Prekršajnoga suda! Da li je to pristiglo riješenje pravomoćno ili tek ono treba stići? Ako da, koliko nakon prispjeća ovog riješenja (u praksi)? Ili ovo riješenje postaje pravomocno nakon isteka roka za zalbu?

 

Ne znam da li da sada platim kaznu ili da cekam pravomocno rijesenje, jer je moguce da predmet zastari do dolaska pravomocnog riješenja!

 

Inače prekrsaj je počinjen prije godinu dana!

 

Hvala!

 

:-?:vrti::place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav

 

nijedno rješenje nije pravomočno dok ne prođe rok za žallbu-7-15 dana-piše vam na riješenju(jer čovjek se može na sve žalit-zajamčeno ustavom osim na policajca(tu mislim na novi zakon) ali to vam je pravna država. u svakom slučaju prestankom roka za žalbu riješenje postaje pravomočno i morate plati globu tako da vam je najbolje žaliti se pa vam se možda posreći da prođe još jedna godin(mada sumnjam) i onda ode u zastaru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim Vas da ne širite dezinformacije.

 

Rješenje u prekršajnom postupku postaje pravomoćno u dva slučaja.

 

- kad se više ne može pobijati žalbom, odnosno istekom roka koji je predviđen za podnošenje žalbe, i

- kad žalba nije dopuštena

 

U svakom slučaju, takva napomena mora stajati u dostavljenom rješenju.

 

Što se tiče mogućnosti pritužbe na rad policije, ona je moguća uvijek kada građanin smatra da su postupanjem (ili ne postupanjem) policijskog službenika, povrijeđena njegova prava ili da je došlo do povrede zakona.

I to u svako doba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija