Jump to content

pozdrav gospodine mrljavac


Gusjenica

Preporučene objave

pa dragi gospodine mogli ste negdje makar sitnim slovima napisat da na forumu ima cenzura,pa da se netrudimo bez veze ,tj.da znamo odmah skime imamo posla.znate ja cijeli zivot imam posla s ljudima kao sta ste vi...i to smatram osobnim malerom...uvjek naletim na neke kao vi sta zele nesto zataskati i sakrivati radi nekog osobnog probitka tj,da mu netko potapse rame na poslu...a dali ste vi svjesni....za to tapsanje nekom drugom kidate glavu.....vi ste bezosjecajni mali ljigavac...dok se vi uvlacite u guzicu vasim nadredenima.....ispod vas ljudi pate.i buditr sigurni do vam garantiram ne 100% neko 100000000% da bas zbog toga ce te stradati....dosaditi ce i vama i vasima vase zataskavanje i guranje pod tepih zivota tudih.....i umjesto kako vi vidite sebe heroja.....pocet ce vas dozivljavat bas kao ljigavca i bezkicmenog bezkarakternog uvlakaca.sramota nek vas je sutra kad pogledate se u ogledalo...i svaki naredni dan u vasem mizernom zivotu!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tužno je što ljudi s ovako jadnim razmišljanjima uopće i postoje. Mrljavac je svojim savjetima braniteljima samo preko ovog foruma pomogao više no što ćeš ti u sto svojih mizernih života uspjeti.

 

Mučno mi je bilo ove gadarije i čitati, i dugo sam razmišljao da li da ih obrišem. No, neka ipak ostanu, kao primjer najbljutavije od 25.000 tema pokrenutih na ovom forumu.

 

:rigoleto::rigoleto:

 

 

Jedino lokot na ovakav jad i čemer dostaje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija