Jump to content

HELP - PONIŠTAVANJE REGISTRACIJE AUTA RETROAKTIVNO GODINU DANA


anonimno

Preporučene objave

Molim za pomoč.

U 06 mjesecu 2004. kupila sam auto od jedne firme. Prijepis sam obavila na MUP-u Rijeka, Prilikom registracije na MUP-u ustanovili su da nemam prijavljem boravak u Hrvatskoj (stjecajem okolnsti bila sam se odjavila sa jedne adrese a nisam se u roku prijavila na drugu adresu). Djelatnica MUP-a mi je skrenula pozornost da se trebam što prije prijaviti na novu adresu. Napravila sam novu prometnu dozvolu, prepisala auto, dobila pecat u prometu od strane djelatnoce MUP-a i bila uvjerena da je stvar gotova. Ove godine u 7 mjesecu prilikom rutinske kontrole policija oduzeta mi je prometnu dozvola i znjizicu vozilana temelju cl. 218. st.8 ZKP. Od tog dana ne mogu doci do prometne dozvole i knjizice vozila, a dana 20.09. dobila sam od MUP-a Rijesenje, citiram

1. "proglasava se nistavnom regostracija os. auta marke....sajia...u vremenu od 17.06.2004 do 25.08.2005

2. Ponistavaju se sve pravne posljedice koje je to rijesenje proizvelo, odnosno, prometna dozvola, knjizica vozila i reg. plocice.

U obrazlozenju navode da je u "provedbenom postupku utvrdeno da pregistraciju vozila nije bilo moguce izvrsiti jer nsiam imala prijavljeno prebivalište (čl. 7 i 8 Z o prebivalistu).

 

Molim vas avjet kako da MUP-u uputim neki dopis s kojim bi dobila svoje papire od auta nazad. Auto mi stoji parkiram u pol. postaji vec 2 mjeseca i ne mogu doci po njega jer nemam niti jedan papir o vlasnistvu auta.

Rijesenje od 20.09 nije pravomocno, imam pravo 15 dana za uloziti zalbu.

Upravni postupak traje od 30.07.2005.

 

Please help me!

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija