Jump to content

pogresno parkiranje u zagrebu bez dolaska pauka????


Maccos

Preporučene objave

evo sto se dogodilo,pa vi meni recite dali je to moguce.

u petak ujutro mi je na kucnu adresu pristigla uplatnica od strane zagreb parkinga za pogresno parkiranje.

nebi to bilo nista cudno da u zagrebu taj "prekrsaj" ne sankcionira auto-pauk koji odnese vozilo na njihov deponij i gdje se po isto vozilo onda mora otici.

kako je ovo moguce,posto sa sigurnoscu znam da moj auto nitko nije odveo nigdje. dali da se zalim? ili da cekam prekrsajni postupak pa da tamo iznesem svoj slucaj?

inace ja sam ih zvao tamo i receno mi je da ako sam dobio to da to znaci da sam pocinio taj prekrsaj i ako se sa time ne slazem da podnesem zalbu na sud.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Po meni ti je sigurno komunalni redar nekad zapisao taj prekršaj kad zaista jesi bio pogrešno parkiran. Ne mogu ni oni stalno odvoziti aute, odnosno, odvesti sve koji su napravili prekršaj, ali to ne znači da vlasnici automobila ne rade prekršaje.

Isto tako nema dovoljno komunalnih redara pa niti oni ne mogu zabilježiti baš sve. Ali, tebe očito jesu.

 

Ako misliš da je greška, i da tvoj auto nije bio parkiran pogrešno kad se već navodi u rješenju, slobodno se žali na isto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija