Jump to content

idejni i glavni projekt?


k0m3r

Preporučene objave

Pozz svima,kao sto vidite novi sma ovdje,malo sma pretrazivao ali nisma nasao nista konkretno...ali eto,cijenu idejnog i glavnog projekta koju sma saznao za izgradnju fazanerije mi je poremetila planove u glavi jer nikako mi ne odgovara...naime,fazaneriju cu definirati kao stupove na kojima je zica,te krov na kojemu je pletivo slicno ribarskoj mrezi...znati zivom ograden prostor...kako sam se cuo sa jednim covjekom koji radi te projekte,rekao je da je cijena od 5-15€ po kvadratu..malo mi je cudno s obzirom da bi se radilo o ogradenoj povrsini od 5000m2,pa bi me to ispalo u najjeftinijoj varijanti 25000€,a sama vrijednost investicije je oko 20,000.00kn(20 tisuća kn),pa mi nema smisla ta cijena,iako ne bih htio podcijeniti niciji rad ali s obzirom vrijednosti investicije,koja bi se radila na poljoprivrednom zemljistu...a skinuo sam neki program u koji napises vrijednost investicije i onda mi izbaci ukupnu cijenu za projekt,i kada upisem 20,000.00kn,izbaci mi da se usluga obracunava kao vremenski trošak....pa me zanima koliko kosta po satu arhitekt?

 

ps.program je "cjenik usluga komore arhitekata ....."

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija