Jump to content

brak ili što već je


smokva3

Preporučene objave

Pozdrav svima!

U braku sam gotovo 30 godina(na papiru), ako se to može nazvati brakom.Glavni problem je komunikacija,svaćam da bez komunikacije nemožeš riješiti ni jedan problem.Kad pokušam započeti razgovor ishod je da slušam monolog "svog" muža oko pola sata te kad mu ponestane prigovora i nabrajanja sveg i svačeg na moj račun zalupi vratima i ode van tako da ja nemam prilike ni jednu rečenicu reči.To traje već godinama.Trpjela sam više zbog djece koja su sad hvala Bogu odrasla i krenula svojim putem, vele da nema teorije da žive s njim pod istim krovom,a ja sam odlučila napraviti rez.Sex u braku?Da 1-2 puta godišnje na moju inicijativu. Izlazak-ni u šoping, ali najgore je oko Uskrsa,Božića,Nove godine.

Svjesna sam da nije lako krenuti ispočetka, ali ni ovako ne mogu.

Od imovine imamo kuću(sagrađenu u braku) novi auto,i trgovinu sa cca 500 000 kn vrijednosti robe.

 

Kaj da napravim? Gubiti živce i dalje tako živjeti dok ne završim na psihijatriji ili......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija