Jump to content

Marihuana, sud 5 godina poslije..


MardukOs

Preporučene objave

Evo ovako, u petak trebam imati sud.. 3.3.2004. su me uhvatili, imao sam tek napunjenih 17 godina i do sada se nikako nismo uspjeli skupiti svi koji su u postupku ( nas 4).. Pitanje moje je; Uhvatili su me sa 30-35 grama marihuane, ispakirano, i imao sam jos nekih 400 kuna kod sebe.. tada kad su me uhvatili i na istraznom sudu sam rekao da sam uzeo od jedne XY osobe i sada bih rekao da nisam od njega nego od nekog pere perica, karikiram..kakve posljedice moze imati to moje mjenjanje iskaza i kakvu kaznu mogu ocekivati za to djelo.. napominjem da sam u vrijeme pocinjenja bio maloljetan, da mi je prvi put i da je bilo prije skoro 5 godina..

 

pozdrav i nadam se odgovoru..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Deder" iskaz možeš mijenjati, ali to nosi za sobom potupnu neuvjerljivost Sud će sam odredit što će vjerovati.

 

Vjerojatna je uvjetna, ali jedna žešća uvjetna. Ako bit to ponovio zatvor je 100% i to najmanje 3 godine (zakon se izmjenio od tada).

 

Sve ovo pod uvjetom da se radi o prodaji ili namjeri da se prodaje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija