Jump to content

ranjavanje i ptsp


Zmaj

Preporučene objave

Vece..OD 2003 primam inv.mirovinu uzrok ranjavanje,40-60rat-mir,rvi20% planiram ici na obnovu postupka,zanima me dali ima koristi da uz zdr.pogorsanje glede ranjavanje prikacim i ptsp,jer mi je ustanovljen laksi oblik ptsp.a...neki mi govore da ce mi priznati i to ostecenje (ptsp)zato sto sam ranjavanj,a neki kazu da uzalud predajem lij.papire od ptsp.a jer je rok prosao...Pa ako neko zna nek mi odgovori..pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zmaj je napisao:

Vece..OD 2003 primam inv.mirovinu uzrok ranjavanje,40-60rat-mir,rvi20% planiram ici na obnovu postupka,zanima me dali ima koristi da uz zdr.pogorsanje glede ranjavanje prikacim i ptsp,jer mi je ustanovljen laksi oblik ptsp.a...neki mi govore da ce mi priznati i to ostecenje (ptsp)zato sto sam ranjavanj,a neki kazu da uzalud predajem lij.papire od ptsp.a jer je rok prosao...Pa ako neko zna nek mi odgovori..pozdrav

Ako si spreman na barem 5 godina dokazivanja po kojekakovim povjerenstvima,stim da u tjeku od- do konacnice imas privremeno rijesenje a na tu dijagnozu ces dobit max30%PLP stim da ce ti DLP to MOZDA-ponavljam MOZDA potvrditi i na onih tvojih 20%ranjavanjedodat jos 10%i u konacnici ukupno 30%ranjavanje i obolijevanje..dobro razmisli,imas li dovoljno cvrste zivce!!?? JA nebih kazem iz iskustva. Drz se one narodne "bolje ptica u ruci vec golub na grani"Naravno odlucujes sam o svojoj sudbini.

Pozz. i sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija